Hakkımızda

Şirketimiz ve felsefemiz hakkında bilgi edinin.

2000 yılında ithalatçı ve bayi olarak başladığımız tıbbi cihaz sektöründe amacımız daima lider ve sektörde örnek gösterilen firma olarak yer almaktı. 21 yıllık sektör faaliyetimizde çok şeyler yaşadık. Çok şeyler öğrendik. Ama asla ilk günkü heyecanımızı kaybetmedik.

Önce çeşitli firmaların bayiliklerini yaptık. Sonra distribütör olarak faaliyet gösterdik. Nihayet 2011 yılından bu yana üretici kimliğimizle sektörde yer almaya başladık. Bu yolculuğumuzda hep yanımızda olduğuna inandığımız sektör çalışanları ile daima iyi ilişkiler geliştirmeye çalıştık. Varoluş sebebimizin sağlık çalışanları olduğuna inandık. Onlardan yardım aldık, moral aldık, destek aldık, cesaret aldık.

2011 yılında ISO 13485 ve CE belgelerimizi tamamlayarak 3 grup ürünü Türkiye’de ilk üreten firma olarak piyasaya çıkardık. Üretimde daima hedefimiz Ülkemizde üretilmeyen ürünleri üretmekti. Kaliteli, güvenli ve ergonomik ürünler üretmek için daima yeniliklere açık olduk. Müşteri tavsiyelerini ve beklentilerini en iyi şekilde yerine getirmek için durmadan çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz, devam edeceğiz. Türkiye’de yapılmayanları yapmaya devam edeceğiz. Sektörümüzde oyuncu değil, oyun kurucu olacağız. Çok çalışacağız. Hatalar yaptık hatalarımızı Hekimlerimizin tavsiyeleri ile ve teknolojik gelişimle düzeltmeye çalıştık. Daha iyi ürün, daha iyi hizmet sağlamak için daima araştırdık. Gelişime ve sürekli iyileştirmeye hep açık olduk. Ama hala yolun başındayız. Öğreneceğimiz çok şey var. Önümüzdeki yıllarda yepyeni ürünler ile karşınızda olmaya devam edeceğiz.

Lütfen bizi izlemeye, eleştirmeye, fikirler vermeye devam edin… Siz olmadan biz varolamayız.

Güven

Doğruluk ve dürüstlük değerlerimizle tüm paydaşlarımıza güven veririz.

Gizlilik

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve paydaşlarımızın özel bilgilerinin korunmasına özen gösteririz.

Çalışanlara Karşı Sorumluluk

Güvence, istihdam ve adil yaklaşımla çalışanlarımızın gelişimine katkı sağlarız.

Sürekli İyileştirme

Çevre ve toplum değerlerini sürekli göz önünde bulundurarak ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştiririz.

Tarafların İhtiyaç ve Beklentilerini Karşılamak

Tedarikçilerimizin, çalışanlarımızın, paydaşların ihtiyaç ve beklentilerini Yönetim Sistemi süreçleri ile uyumlu şekilde karşılanmasını sağlarız.

Risk Temelli Yaklaşım

Tüm faaliyetlerimizde etkileşim içinde olan hususlara risk temelli yaklaşımla, amaçlanan hedeflere ulaşmasını güvence altına alırız.

Vizyonumuz

İçinde bulunduğu tüm iş alanlarında örnek bir kuruluş olmak üzere üstün performans göstermek, Türkiye’nin ve firmanın adını dünyaya daha çok duyurmak, insan hayatına ve doğaya saygılı olmaktır.


Misyonumuz

Rakipleriyle rekabet ederken en hızlı, en güvenilir, en doğru ve en ekonomik çözümleri sunmak; çevresine, müşterilerine ve çalışanlarına ayrıcalıklı değerler katıp insanlığın yaşam kalitesini arttırmak ve iş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.