Ekibimiz

Alanlarında uzman ekibimizle tanışın


Hüseyin Kirişbalkan

Genel Müdür


  huseyin@ankasaglik.com.tr
  +90 216 315 04 77 Dahili: 19


Figen Kirişbalkan

Genel Müdür Yardımcısı


  figen@ankasaglik.com.tr
  +90 216 315 04 77 Dahili: 13


Sait Menteş

Satış Müdürü


  sait@ankasaglik.com.tr
  +90 216 315 04 77


Özlem Nizam

Satış Uzmanı


  ozlem@ankasaglik.com.tr
  +90 216 315 04 77


Emre Uzun

Satış Uzmanı


  emre@ankasaglik.com.tr
  +90 216 315 04 77


İbrahim Aktaş

Orta Doğu Satış Sorumlusu


  ibrahim@ankasaglik.com.tr
  +90 216 315 04 77


Gökçe Başusta Karacık

Dış Ticaret Uzmanı


  gokce@ankasaglik.com.tr
  +90 216 315 04 77 Dahili: 11


Mehmet Cinbat

Kalite Yönetim Temsilcisi


  mehmet@ankasaglik.com.tr
  +90 216 315 04 77 Dahili:12


Fatih Sayıcı

Satınalma Sorumlusu


  fatih@ankasaglik.com.tr
  +90 216 315 04 77


Naciye Sayıcı

Üretim Müdürü


  naciye@ankasaglik.com.tr
  +90 216 315 04 77 Dahili: 15


Nihat Ayyıldız

Teknik Servis


  nihat@ankasaglik.com.tr
  +90 216 315 04 77 Dahili: 20


Ferhat Aydın

Sterilizasyon Sorumlusu


  ferhat@ankasaglik.com.tr
  +90 216 315 04 77


Arif Vural

Depo Sevkiyat Sorumlusu


  arif@ankasaglik.com.tr
  +90 216 315 04 77 Dahili: 16


Aysel Bük

Servis Sorumlusu


  aysel@ankasaglik.com.tr
  +90 216 315 04 77 Dahili: 17